Spanish LALIGA

Málaga
INNII
-
Nije počelo
Racing Santander
PIPII
nedjelja, 8. studenoga u 20:00La Rosaleda
Match preview
PredictionModel pick
Racing Santander
Málaga 10%Draw 45%45% Racing
Win or draw
Najbolji igrači
Málaga
- ChupeteGoloviUtakmice: 7, Golovi: 1
- Juan CruzAsistencijeUtakmice: 7, Asistencije: 1
- ChupeteUdarci15
- Ángel RecioTočni dodavanja388
- Alfonso HerreroObrane28
Racing
- Yassir ZabiriGoloviUtakmice: 7, Golovi: 6
- Iñigo VicenteAsistencijeUtakmice: 7, Asistencije: 2
- Yassir ZabiriUdarci14
- Iñigo VicenteTočni dodavanja302
- Julen AgirrezabalaObrane30
Međusobni susreti
- 24. svi 26.Málaga1-1Racing Santander
- 05. lis 25.Racing Santander3-0Málaga
- 01. velj 25.Racing Santander2-1Málaga
- 23. stu 24.Málaga0-0Racing Santander
- 05. ožu 23.Málaga0-1Racing Santander
Više analiza
Sve analize →

LaLigaIzvještaj · 21. ruj
Real Sociedad preokrenula i pobijedila Valenciju 3-2 na Mestalli agonijskim golom
Real Sociedad je slavila 3-2 protiv Valencije na Mestalli zahvaljujući golu Barrenetxee u sudačkoj nadoknadi, nakon utakmice s isključenjem i jedanaestercem u drugom poluvremenu.
4 min čitanja


LaLigaNajava · 20. ruj
Atlético Madrid dočekuje raspoloženi Real Madrid u derbiju glavnog grada
Kompletna najava utakmice Atlético Madrid – Real Madrid na Metropolitanu: kako obje momčadi stižu na susret, što je u igri na ljestvici i svi termini za praćenje.
4 min čitanja


LaLigaNajava · 20. ruj
Getafe dočekuje Málagu u krizi u borbi za izlazak s dna LaLige
Getafe i Málaga, klubovi u problemima na dnu tablice, sastaju se na Coliseumu s hitnom potrebom osvajanja tri boda kako bi ostavili zonu ispadanja iza sebe.
4 min čitanja
