French Ligue 1

AJ Auxerre

AJ Auxerre

PIIIP

2:1

Završeno
Brest

Brest

INNPI
nedjelja, 20. rujna u 13:00Stade de l'Abbé-Deschamps

Sažetak

Prvo poluvrijeme

  • 23'
    Gol – Pathé Mboup
  • Ulazi Romain Faivre, izlazi Rémy Labeau Lascary
    45'
  • Ulazi Naouirou Ahamada, izlazi Arthur Piedfort
    45'

Drugo poluvrijeme

  • Gol – Cameron Archer
    46'
  • 68'
    Ulazi Mama Baldé, izlazi Giovani Versini
  • Žuti karton – Christ Makosso
    73'
  • 78'
    Ulazi Lucas Tousart, izlazi Gautier Lloris
  • 78'
    Ulazi Djylian N'Guessan, izlazi Pathé Mboup
  • 82'
    Žuti karton – Kenny Lala
  • 86'
    Ulazi Joseph Nonge, izlazi Joris Chotard
  • 86'
    Ulazi Mathis Lainé, izlazi Ludovic Ajorque
  • Ulazi Rayan Mandengue, izlazi Fredrik Oppegård
    86'
  • Ulazi Pierre Ekwah, izlazi Danny Namaso
    87'

Statistika

52%Posjed lopte48%
11Udarci8
4Udarci u okvir2
8Korneri3
19Prekršaji13
1Žuti kartoni1
4Zaleđa1
1Obrane3
335Točna dodavanja311
414Ukupno dodavanja390

Zamah

AuxerreBrest
1530456075

Najbolji igrači

Auxerre

  • Naouirou AhamadaUdarci3
  • Kévin DanoisTočni dodavanja53
  • Axel TuanzebeObrambene intervencije12
  • Mamadou DiopObrane1

Brest

  • Pathé MboupUdarci3
  • Raphaël Le GuenTočni dodavanja53
  • Raphaël Le GuenObrambene intervencije13
  • Egil SelvikObrane3

Sastavi

Auxerre3-4-34-2-3-1Brest
1Selvik
2Locko
4Lloris
70Lala
71Guen
8Magnetti
9Mboup
23Doumbia
10Versini
13Chotard
19Ajorque
3Lascary
9Archer
10Namaso
22Oppegard
5Danois
27Sy
46Piedfort
92Akpa
4Tuanzebe
15Makosso
23Diop

Auxerre

  • 23Mamadou DiopG
  • 4Axel TuanzebeCD
  • 92Clément AkpaCD-L
  • 15Christ MakossoCD-R
  • 5Kévin DanoisCM-L
  • 46Arthur PiedfortCM-R
  • 22Fredrik OppegardLM
  • 27Lamine SyRM
  • 9Cameron ArcherF
  • 3Remy Labeau LascaryCF-L
  • 10Danny NamasoCF-R

Brest

  • 1Egil SelvikG
  • 4Gautier LlorisCD-L
  • 71Raphaël Le GuenCD-R
  • 2Bradley LockoLB
  • 70Kenny LalaRB
  • 23Kamory DoumbiaAM
  • 8Hugo MagnettiLM
  • 13Joris ChotardRM
  • 19Ludovic AjorqueF
  • 9Pathé MboupAM-L
  • 10Giovani VersiniAM-R

Međusobni susreti

  • 21. ožu 26.AJ Auxerre3-0Brest
  • 04. sij 26.Brest2-0AJ Auxerre
  • 14. velj 25.Brest2-2AJ Auxerre
  • 27. ruj 24.AJ Auxerre3-0Brest
  • 14. svi 23.Brest1-0AJ Auxerre